rnek resim

Kadınlar için öncelikli artın “zenginlik” olduu tezinin ortaya atılmasından sonra erkekler zenginliin, firmalar ise kadınlara zengin koca bulmanın yollarını öretmeye koyuldu. Bu okulların ilk örnei Rusya’da açıldı, ardından Amerika geldi. Kadınlara zengin koca bulmanın yollarını öreten okulların sayısı ise 125′e yükseldi.

İTE VERİLEN TLER!

Peki, bu okullarda kadınlara ne öütler veriliyor İte “zengin e bulma hayali” kuran kadınlara verilen ilginç öütlerden birkaçı: Daima bakımlı olun. Zenginlerin gittii yerlerde boy gösterin. Güzellik yarımalarına katılın. Zengin bir ailenin yanına çocuk bakıcısı olarak gidin. Hostes olun. Eitiminizi aksatmayın. Para hakkında konumayın.

”Asla bir kurbaayı öpme’ dedi, en çok satan oldu!

Kadınlara zengin koca bulmanın yollarını öreten okullar bir yana; hemcinslerine “Asla bir kurbaayı öpme” diye seslenen Amerikalı yazar Marilyn Anderson da büyük ilgi gördü. Kitabı en çok satanlar listesine giren yazar; tavsiyelerde bulunuyor: “Prense dönümeyecek kurbaayı öpmekle zaman kaybetmemek için iyi gözlem yapın.”

EN İYİ RNEİ

Efsane aktris Marilyn Monroe, ‘Bir Milyonerle Nasıl Evlenilir’ filmi sayesinde amacına ulatı. Zengin erkeklerin gözdesi olan Monroe, bir açıklamasında “Zengin e bulmak için zengin gibi davranılmalı” demiti.

internethaber.com