Deniyorum ama bir türlü kilo veremiyorum diyorsanız iste size zayıflamanızı salayacak 10 mucize bitki…

At kuyruu bitkisi idrar sökücü özelliiyle biliniyor. Ya dokularını eritmeye yardım eden bitki yaraların iyilemesine de yardımcı oluyor. Fakat tüm idrar söktürücü bitkilerde olduu gibi fazla dozda kullanılırsa böbreklere zarar verebilir.

Maydanoz, metabolizmayı hızlandırarak ba dokusunu güçlendiriyor. Maydanoz yemek ve çayını içmek, ödemlere ve vücudun su toplamasına karı çok etkili bir yöntem olarak biliniyor.

Adaçayı zayıflamak isteyenler tarafından itah kesici olarak kullanılıyor. ay ve yemeklerde baharat olarak da kullanılabiliyor.

Fesleen vücutta biriken fazla suyu atmaya yardımcı oluyor. stelik, içindeki eter yaların moral yükseltici etkisi bulunuyor

Kekik, sindirim sorunlarını tedavi edici etkiye sahip ve metabolizmayı hızlandırıyor. Baııklık sistemini güçlendirmenin yanı sıra yorgunluktan ikayet edenlere zindelik veriyor.

Civanperçemi, tatlıya karı itahı keser, tokluk hissi verir. Tazelik veren lezzeti, aır yemeklerin tadını hafifletir.

Biberiye, sindirimi düzenler. İyi bir canlandırıcıdır, kan dolaımını hızlandırır, cildi sıkılatırır. Et yemeklerinde kullanılabilir.

Tere, vücuttaki ya yakımını hızlandırıyor. İnce yaprakları piince acılatıı için çi yemek gerekir. Ayrıca içinde birçok vitamin barındırır

Sinameki, kalın baırsakta suyun emilmesini önleyerek müshil görevi yapar. Uzun süreli kullanımlarda baırsaklarda yan etkilere yol açacaından idrar söktürücü özellii bulunan rezene ve nane gibi bitkilerle desteklenmesi gerekiyor.

Balık otu, bünyenin kimyasını hızlandırarak zayıflamaya destek olur. İçindeki maddeler tırnakları güçlendirerek saçlara parlaklık verir. Salata ve meyveli içecekler içinde kullanılabilir.