100_1413

Merkezi Bursada olan Artvin Fan Clubın Gençlik Kolları son günlerde meydana gelen terör olaylarını kınamak üzere dernek merkezinde bir basın açıklaması yaptı. Açıklamayı Artvin Fan Club Gençlik Kolları adına Süleyman Mesut Demirel gerçekletirdi.

Artvin Fan Club Gençlik Kolları tarafından yayınlanan basın açıklamasında;

Vatanını her eyden fazla seven Türk Gençlii olarak, dümanlarımızın çirkin gaye ve oyunlarını çok iyi bilmeli, dümanın tuzaına dümemek için çok uyanık olmalıyız. Birlik olup ayrılıklara dümemeliyiz. Zira birlikte dirlik, ayrılıkta hüzün ve acı vardır. Hepimiz çok iyi bilmeliyiz ki, bu vatan her eyiyle bizimdir, iç ve dı dümanlara karı vatanımıza sahip çıkmalıyız. Aziz milletimiz yurt savunmasını canı pahasına yapmı, sayısız ehitler vererek güzel yurdumuzu korumu ve bizlere emanet etmitir. Bu vahi saldırıyı kimler hangi nedenlerle yaptıysa tüm demokratik güçlerin terörün her türüne karı tavır alması gerekmektedir. Terör örgütlerini veya saldırılarını korumaya ve haklı çıkarmaya yönelik hiçbir özür veya neden kesinlikle kabul edilemez.

Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin gücüne, büyük Türk milletimizin birlik ve beraberliine ve aziz vatanımızın bölünmez bütünlüüne karı bölücü terör örgütüne kol kanat gerip besleyenlerin Türk Milletinin uyandıını bilmeleri gerekir. Türk milleti her ne art altında olursa olsun vatanını daima koruyacak, bu kararlılıından asla vazgeçmeyecektir. ARTVİN FAN CLUB GENLİK KOLLARI olarak TOKATIN Readiye ilçesinde yaanan ve askerlerimize karı yapılan 7 askerimizin ehit olduu bu vahi saldırıyı, terörü ve bunlara destek çıkanları iddet ve nefretle kınıyoruz. Vatana, millete, bayraa, cumhuriyete yapılacak saldırıların karısında dimdik duracaımızı, bu konudaki görevimizi her ne art altında olursa olsun tereddüt etmeden yerine getireceimizi bir kere daha haykırıyoruz. Bölücü terör örgütünün, artan hain saldırılarını nefret ve iddetle telin ediyoruz, bu ülkenin ekmeini yiyenlere sesleniyoruz. Baka fikirlere aldanıp da yıllarca bu topraklarda karde gibi yaarken, imdi kardeini komunu, öldürmeye kalkıyorsun, hiç mi vicdanın sızlamıyor, hiç mi kahpece topraa düürdüün canların sorumluluunu taımıyorsun, nasıl hesap vereceksin bu millete, eer ki söz konusu olan vatan ise gerisi teferruattır.

Buradan aziz ehitlerimize Allahtan rahmet, ehit ailelerimize ve Türk milletimize sabır ve basalıı ayrıca kahraman ordumuza kuvvet, kudret ve basalıı diliyoruz.

EHİTLER LMEZ VATAN BLNMEZ…

NE MUTLU TRKM DİYENE ifadelerine yer verildi.