tasit

Sanal platformda ikinci el taıt ticaretinin yepyeni adresi tasit.com, kullanıcılarına avantajlar sunan Müslüm Gürsesli kampanyası baladı.

Tasit.comdan oto pazarlarını aratmayacak kadar gerçek kampanya!

Müslüm Gürsesten 1 yeni mesajınız var!

Hem ikinci el hem de 0 km. taıt alıp satmak isteyen bireyleri ve kuruluları benzersiz hizmetler ve avantajlarla buluturan Tasit.com, internet kullanıcılarına sanat dünyasının tanınmı isimlerinden Müslüm Gürses aracılıı ile davette bulunuyor.

Müslüm Gürses’in Tasit.com sitesinde yönlendirme yapacaı kampanya süresince, ikinci el taıt alıp satmak ya da kiralamak isteyen kullanıcılar, kendilerine Müslüm Gürsesten gelen SMS ifrelerini Tasit.coma giriyor ve böylece verecekleri ilanlar için sanal ikramiye kazanıyor. Tasit.com, mevcut üyelerin davet ederek kazandırdıı her bir kii için, davet eden üyeye ekstra sanal ikramiye hediye ediyor.

Bir hafta boyunca devam edecek kampanya süresince Müslüm Gürsesin SMS davet mesajını 250 bin cep telefonu abonesine ulatıracak olan Tasit.coma dorudan siteye giri yapılarak da üye olunabiliyor.

Güçlü teknolojik altyapısıyla kaliteli ve hızlı bir alıveri deneyimi sunan Tasit.com, sık güncellenen içerii, kullanılı ve sade tasarımı ve onu benzerlerinden özellikle ayıran uzman teknik destei ile ikinci el otomobil piyasasına yepyeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

siteye ulamak için tıklayınız