seksi

Seksilik sadece vücudumuzun belli bir bölgesine atfedilecek bir durum deil tabii… Her ne kadar erkeklere öyle geliyorsa da, seksi bir kadın aslında bakımlı kadın demektir
O halde hemen u önerileri uygulayın ki, durmadan en seksi kadın seçilen kimi ünlü kadınlardan bir farkınız kalmasın. Neyimiz eksik di mi

Dudaklar için

Seksi dudaklara sahip olmak için iki seçeneiniz var, ya kırmızı renkte ruj ya da dudaın doal rengi. İlk durumda kırmızının teninizle uyumlu bir tonunu yakalamanız gerekiyor. Rujun düzgün ve kalıcı olması için ruju fırçayla sürebilirsiniz. Ruju sürdükten sonra bir kat da parlatıcı kullanın. Dudaklarınızın doal renginde kalmasını istiyorsanız sadece parlatıcı sürün.

Göüsler için

İçinde pırıltılar bulunan bir kremi dekolte bölgenize sürün! Teniniz beyazsa pembe tonlarında ııltılar taıyan kremi tercih edin. Yanık tenliyseniz, tercihinizi altın rengi ııltılar taıyan bir kremden yana kullanın. Büyük bir fırça ile iki gösünüzün arasına bronz toz pudra sürmeniz de göüslerinizin daha yuvarlak görünmesini salar.

Saçlar için

Saç renginizin birkaç ton açıından gölgeler yaptırarak her zaman “ııltılı” görünebilirsiniz. Bir baka öneri de saçınıza parfüm sürmeniz. Ensede bol toplanmı topuzun her zaman seksi göründüünü de hatırlatalım. Uzun saçlıysanız saçınızı gün için de fırçalamayı ihmal etmeyin.

Ayaklar için

Bacaklarınız bronzsa pırıltıları olan kremlerden sürebilirsiniz. Topuklarınızın pembe görünmesini de salamalısınız. Ve tabii ayakkabı seçimi. Topuklu, sivri ayakkabıların seksi olduu kesin. Ancak rahatsız ayakkabılar duruunuzu bozup nasırlara sebeb olabileceinden ayakkabı seçiminde rahatlıı ve kaliteyi ön planda tutun.

Boyun için

Ensenizi açıkta bırakacak bir saç modeli boynunuzu gözler önüne serecektir. Birkaç damla parfüm, boyuna sürülen tem renginde pudra, hafif sarkıntılı küpeler dikkati boyuna çekmek için yeterli. Boynu tümüyle açıkta bırakmak ya da ince bir kolye takmak da size kalmı bir seçim.

Eller için

Tırnaklarınızın hepsi aynı uzunlukta olmalı. Tırnaklarınız farklı boylarda ise tercihinizi doal renklerden yana kullanın. Kısa kesilmi ve parlatıcı ile doal bir görünüm almı tırnaklar da seksi olabilirler. Enteresan, ama çok dikkat çekici olmayan bir yüzük de farklı bir stil yaratmanızı salayabilir.