sanatizm.jpg

13 yaında satanizmle tanıan D.. 5 yıl boyunca kedi kanı içilen korkunç ayinlere katıldı, eroin kullandı. Kábus gibi dedii bu yaamdan 5 ay önce kurtulan genç kız, satanizmi anlatıyor.

Erzincandan 11 yıl önce İstanbula gelen lokantacı İbrahim ., sinir hastasıydı. İi bırakmak zorunda kaldı. Ei Cemile . evlere temizlie giderek kazandıı parayla evi geçindiriyordu. Annesinin zor artlarda çalımasına dayanamayan D.., Kartal Yavuz Selim İlköretim Okulu 5inci sınıftan diplomasını alır almaz, banyo malzemeleri üreten bir fabrikada içi olarak çalımaya baladı. Evleri huzursuzdu. Babası sinir krizleri geçiriyordu. D. eve gitmek istemiyordu. Daha 13 yaındaydı. Evden uzaklaıp yeni arayıların peine düen D.., fabrikada tanıtıı arkadaı K.yla bazı günler mesai bitimlerinde Kadıköy Akmar Pasajındaki barlara gidiyorlardı. Burada farklı insanlarla tanıan D., uyuturucu hap kullanmaya, bir süre sonra da eroin çekmeye baladı. D. adını vermekten çekindii satanist grubu B.nin, 22 yaındaki liderinin, İnsanlardan uzaklamak istiyorsan sana sahip çıkarız. Biz farklı eyler yapıyoruz sözleriyle satanizme merak salmı. D. Hayatımı bu kadar btan hale getireceini bilseydim hiç bulamazdım bu pislie. Bunalımdaydım, ailemden kopmak istiyordum diye pimanlıını dile getiriyor. D. her ayın 23ünde, Kadıköyde terk edilmi bir evde buluan gruba katılıp, satanizm hakkında bilgi edinmeye balamı. 23ün özel bir anlamı yok. Sadece bizim grubun buluma tarihiydi diyor.

KUTSAL İKİ KEDİ KANI

Haberin gazetede yayınlanmı hali

5 karanlık yıl içindeki dehet dolu günleri anımsarken bakıları donuklaan, tüylerinin diken diken olduunu söyleyen 18 yaındaki D., Dehet vericiydi dedii anları öyle anlatıyor:

Yaklaık 10 kii, sabah erken saatlerde buluup, akama doru ayrılıyorduk. Harabenin bir köesinde sürekli ate yanar, liderimiz onun yanında ihtiamlı bir sandalyede otururdu. eytan hakkında o kadar çarpıcı eyler anlatırdı ki artık benim için sadece eytan vardı. Herkes simsiyah giyinir, aırlıklı olarak Metallica parçaları çalınırdı. Kendimizi daıtabilmek için de eroin içerdik. Bazıları bileklerini jiletle kesip, kendi kanlarını içiyor, eytana yakın olmak için birazını da atein üzerine akıtıyorlardı. Kediyi düman olarak görüyorduk. Bu yüzden de her ayinde bir kedi kurban ediyorduk. Harabenin ortasına çizip, etrafına mumlar koyduumuz, satanistlerin simgesi Pentegram Yıldızına baladıımız kedilerin, bıçakla karınlarını sonra da boazlarını kesiyorduk. Kanını da alnımıza sürüp, birazını da içiyorduk. Bu bizim kutsal içkimizdi.

KAARSAN LRSN

D.. bu ortamdan kopmak için çok çaba sarf etmi. Bir keresinde, gruptaki arkadalarına ayrılmayı düündüünü söyleyince, Kaçıın ölümün olur sözlerini iitmi. aresiz devam ettim. lüm korkusu vardı diyor. Satanizmden kopup ölümü göze aldıı anda, lkem ocukları Dernei Bakanı Murat uhadarla tanımı. Dernein faaliyetlerine katılmaya balayınca ayinlere gitmez olmu. İki haftadır, 500 ytl lira aylık ücrete anlatıı, bir oto galerisinde satı görevlisi olarak çalııyor. Ortaokulu ve liseyi dıarıdan bitirip, üniversiteye de girmeyi kafasına koymu. Tek korkusu, ayrıldıı satanist grubun izini bulması