Tüm zamanların en iyi futbol oyunu serilerinden birisi olan Pro Evolution Soccer’ın 2009 versiyonu ile futbol keyfini güncel ligler ve son model görsel öeler ile birletireceksiniz.

Konami’nin gelitirdii oyunda önceki versiyona göre birçok yenilik ve zorluklar mevcut. Konami Avrupa ampiyona Kupasının aksine artık bu oyunda orjinal olarak Uefa ampiyonlar Ligi heyecanını yaayabilirsiniz.

Oyunun demo versiyonunda 5 dakikalık çoklu oyuncu destekli maç oynama imkanı bulunmaktadır. Maç yapılabilecek takımlar ise Manchester United, Liverpool, Real Madrid, Barcelona ve Avrupa’nın iki büyük milli takımı olan İtalya ve Fransa’dır.

Tüm dünyada milyonlarca futbol severin oyun konsollarında ve bilgisayarlarında oynadıkları PES ile artık maç heyecanı TV’den sanal ortama taınacak.

Bilgisayarın yapay zekasının daha da gelitii bu oyunda, ut çekmek ve pas atmak artık hiç kolay deil.

PES 2009 demo ayrıca yeni bir oyun olan Become a Legend’ın video görüntülerini de barındırıyor. Bu yeni oyunda 17 yaındaki bir futbolcunun geliim basamaklarını oynayabileceksiniz. Ancak PES’ten ayrı bir oyun olduunu belirtmek gerekiyor.

nemli! Oyunun indirme adresleri çou zaman çalımayabiliyor. ünkü birçok kii aynı anda bu adreslere yükleniyor. Bu sebeple sabırlı olmanızda yarar var.

En Düük Sistem Gereksinimleri:

Windows XP SP2, Vista
Intel Pentium 4 1.4 GHz
1 GB RAM
6 GB sabit disk alanı
GeForce FX veya Radeon 9700th Pixel / Vertex Shader 2.0 ve 128 MB VRAM.
800 x 600 çözünürlük ayarı

nemli! Oyunun indirme adresleri çok yava çalımakta ve bazen çalımamakta. Bunun sebebi birçok kiinin aynı anda oyunu indirmek için yüklenmesinden kaynaklanmaktadır. Eer link çalımıyorsa lütfen daha sonra tekrar deneyin

İNDİRMEK İİN BURAYA TIKLAYINIZ