Ozon Yaı ; Mucizenin ya hali

Ozonlanmı ya cilt bakım pazarında devrim yapıyor. Saf oksijen molekülleri ozonlanmı zeytin yaında jel olarak bekletiliyor ve kolayca deriye masaj yapılarak alınabiliyor. Bebeksi görünüünüzü geri kazanmanız ozonlanmı ya ile mümkün. Salıkla parlayan, güçlü cilde sahipolmak için ozonlanmı ya en uygun çözüm.

OZON NEDİR

Aktif oksijen ( Ozon O3 ) bilinen en etkili mikrop öldürücü ve koku gidericidir. Günein ultraviyole ıını ve yıldırım anında ortay çıkan elektrik arkları ile oluan ozon, dünyanın etrafında koruyucu kalkan olarak mevcuttur ve canlıları günein radyasyon etkisine karı korur. Yıldırımlar sonucu oluan ozon, havayı temizler.zellikle yükseltilerde ve deniz kenarlarında, taze hava kokusu diye içimize çektiimiz, havada bu hissi yaratan, yıldırımlar sırasında meydana gelmi olan ozondur. Günümüzde, ozonun birçok faydasından yararlanmak amacıyla ozon üretim teknolojileri gelitirilmitir ve ozon terapi Almanya, Fransa, Kanada, Rusya ve Japonya gibi birçok ülkede kabul görmütür. Bu ülkelerde sadece ozonterapi yapan binlerce klinik vardır.

OZONLU YAIN TARİHESİ

Doal olarak beliren ozon gazı dezenfektan ve arındırıcı olarak ilk 1881 de kullanıldı. 1926 da, Berlindeki Kaiser Institute ten Dr. Otto Warburg kanserin sebebinin hücresel boyuttaki oksijen eksiklii olduunu duyurdu. 1931de Nobel Tıp dülünü, ardından tekrar 1944te aynı ödülü kazandı. Tıp dalında 2 Nobel dülü kazanmı tek kiidir. 1950lerin balarında, ABDde ozonlanmı ya sıvı yaın bir formu olarak pazarlanmaya baladı. Yara temizliinde dezenfektan olarak büyük takdir topladı. Fakat o zamanlar ticari kullanıma uygun olmadıı için rabet edilmedi. O günlerde ozon jeneratörleri yeteri kadar güçlü deildi ve zeytinyaı yeterli seviyede ozonlanamıyordu.
Ozon Nasıl Yalanır
YA NASIL OZONLANIR

Ozon, zeytinyaı içerisine uzun zaman aralıkları kullanılarak ilave edildiinde, zeytin yaı ozonu içerisinde tutarak koyulaır. Bu jel soutulduu zaman ozonu yıllarca içerisinde tutar. Ozonlanmı ya cilde uygulandıı zaman cilt hastalıkları üzerinde çok olumlu etkiler göstermitir. zellikle yanıklarda bu etki çok fazladır.Kesinlikle sizi incitmez ve büyük olasılıkla mükemmel sonuçlar yaratır. Bir kez ya ozonlandıında soutucu da bozulmadan çok uzun süre kalır.

OZONLANMI YA VCUDA NASIL UYGULANIR

Ozonlanmı ya; yüz, boyun, abdomen ve uyluklardaki belirli aktif noktalara uygulanarak hücrenin vital proseslerini stimüle eden ve böylece dokuları gençletiren hücre katalizör görevi görür. Uygulandıında bölgedeki kan akıı artar ve yalı hücrelerin ölmesi hızlanır. Yalılıa ve yüz hareketlerine balı olarak ortaya çıkan kırııkların düzelmesine yardım eder, göz etrafındaki ilik ve halkaları yok eder. Cildin elastikiyetini düzeltmek için ozonlanmı ya birebirdir. Ozonlanmı ya baarılı bir ekilde selülit tedavisinde de uygulanır. Ozonlanmı ya masaj yoluyla uygulanabilir ve olumlu etkileri kısa sürede gözlenebilir.

OZONLANMI YAIN RAF MR NE KADARDIR

Ozonlamı yaın son kullanma tarihi yoktur. 17 yıl kalıcı olduuna dair raporlar mevcuttur. Uzun süre saklamak için, buzdolabında ya da soutucuda bekletilmesi gerekir. Ozonlanmı ya 10 sene dondurularak test edilmi ve %98 oranında ilk hali kadar etkili olduu saptanmıtır.

OZONLANMI YAIN ETKİLİ OLDUU RAHATSIZLIKLAR

Ozonlanmı ya Avrupada yüzyılardır deri rahatsızlıklarını yatıtırmak ve tedavi etmek için kullanılmaktadır. Sır, ozonun çok saf zeytin yaıyla birletirilmesindedir. ünkü ozonlanmı yaın deiimleri çok hızlıdır ve etkisini birkaç günde gösterir.

Ozon, lezyonlardaki oksijen stounu arttırır. Yara tedavisini ilerletip hızlandırır. Bacteria, fungi , fotozoa gibi virüsleri yok eder. Bu mikroplar genellikle anaerobiktir. Oksijene aç ortamda geliirler. Ozonla ( oksijenin çok aktif hali ) temas ettiklerinde hücre duvarları yok olur. Ozon bunu salıklı hücrelere ve dokulara zarar vermeden baarır.

Ozonlanmı ya;
egzema, kesikler, yanıklar ve güne yanıkları, mantar enfeksiyonları, bacak ülserleri, yatak yaraları, hemoroidler, arı sokmaları, böcek ısırıkları, akne gibi cilt kaynaklı rahatsızlıklarda kullanılabilir. Ayrıca souk aldıysanız gösünüze masaj da yapabilirsiniz.

Akne;
Yüzünüzü yıkadıktan sonra sonra günde iki kere ozonlanmı jeli uygulayın. Ozonlanmı jel yüzünüzdeki dolaımı arttırır ve gün içerisinde karılatıınız zararlı toksinlerden arınmak için yardım eder.

Sporcu Ayakları;
Temiz ve kuru ayaınıza günde 2,3 kere uygulayın.Ayak mantarlarını ayaınızdan uzak tutar. ürükler; Ozonlu jeli çürüe uygulayın. Arıyı azaltır, hücre dokularını iyiletirir, iyileme sürecini hızlandırır.

Kesikler, yaralar;
Ozonlu jel her türlü cilt yarası ve sıyrık için birebirdir. ünkü mükemmel bir antiseptiktir. ok hafiftir kesinlikle acı yapmaz, günde iki kez uygulayabilirsiniz..

Kepek ve kafa derisi problemleri;
Saçınızı yıkayın. Daha sonra ozonlu jeli saç derisine uygulayın.Derinin içerisine doru masaj yapın. Eer mümkünse saçlarınızı hafif sıcak bir havluyla sarıp 1 saat bekletin.

Egzema;
Günde 2 kez derinizdeki etkilenmi bölgelere uygulayın. Lipodermic banyo için 1 çay kaıı ozonlu jeli suya katın.

Piik;
Piik olan yerlere uygulayın. Acıyı ve yanmayı durdurmaya, iyiletirme yardımcı olur. İyileene kadar günde 2 yada 3 kez uygulayın. Bebeinizin banyosuna birkaç damla ozonlu jel katmayı unutmayın.

Ba arısı;
Arıyan bölgenize 1-2 damla ozonlanmı jel ile masaj yapın.

Hemoroidler;
Tahri, kaıntı ve arıyı azaltmak için anal bölgeye ozonlanmı jeli uygulayın. İyileene dek günde 2-3 kez tekrarlayın.

Sinek ısırıkları ve arı sokmaları; Ozonlanmı jeli etkilenmi bölgeye ovarak uygulayın. Kaıntıyı çabucak yok eder. Bir antiseptik gibi davranır. Acıyı azaltmaya ve iyiletirmeye yardım eder.
Kas Arıları; Spazm, kramp ve arıları iyiletirmek için etkilenmi bölgeye yavaça masaj yapın. Ozonlanmı jel özellikle sırt arıları ve boyun arıları için birebirdir.

Tırnak mantarı;
Tırnaı mümkün olduu kadar kesin. Sonra ozonlu jelle ovun. Mantar oksijen olan yerde yaayamaz,Günde iki kez uygulayın.

Ter ;
Ozonlu jel , hafif, çok etkili bir deodorant olarak kullanılabilir. Hassas koltukaltı dokularını tahri etmez.

Güne yanıkları;
Ozonlanmı ya güne yanıklarından hemen kurtulmanızı salar.Kabarmaları engeller.

atlak Dudaklar;
Ozonlu jeli dudaklara uygulayın.abuk ve kesin sonuç.