Programı ücretsiz indirmek için herhangi bir abone artı aranmamaktadır programı dorudan kaliteli bir ekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz

Windows Live Messenger’ın 8.0, 8.1 ve en son çıkan 8.5 sürümlerini destekleyen birden fazla Windows Live Messenger penceresi ve oturumu açabilmenize yarayan, reklamları, tabları, arama butonunu isteiniz dorultusunda kaldırabileceiniz minik ama baarılı bir yama olan WLM Universal Patch en yeni Messenger sürümü ile de uyumlu.

nemli! Yamayı uygulayacaınız sırada Windows Live Messenger’ı kapatmayı unutmayınız.

Kapanmadıına dair uyarı alırsanız “Ctrl+Alt+Del” tularına aynı anda basın ve Windows Görev Yöneticisini açın. Oradan “İlemler” sekmesine geçin ve aaıdaki ilem listesinden “msnmsgr.exe” adındaki ilemi seçerek “İlemi Sonlandır” buttonunu kullanın. oklu MSN yaması kurulumu sırasında hiçbir ekilde MSN Messenger, Windows Messenger vb. programların çalıır durumda olmaması gerekmektedir. Lütfen buna dikkat ederek yamayı uygulayın.Windows Live Messenger 8.5 sayfasına gitmek için Tıklayınız!

Uyarı! Program hiçbir ekilde virüs, spyware, adware, malware vb. kötü niyetli yazılım içermemektedir. Bazı yazılımlarda yama ile ilgili uyarı çıkması uygulamanın Windows Live Messenger programının çalıma yapısını deitirmesinden kaynaklanmaktadır.

Kaspersky Anti-Virus 7 ile yaptıımız güncel taramanın sonucunu aaıda görebilirsiniz.

nemli: Yamayı uygulayacaınız sırada Windows Live Messenger’ı kapatmayı unutmayınız.

Kapanmadıına dair uyarı alırsanız “Ctrl+Alt+Del” tularına aynı anda basın ve Windows Görev Yöneticisini açın. Oradan “İlemler” sekmesine geçin ve aaıdaki ilem listesinden “msnmsgr.exe” adındaki ilemi seçerek “İlemi Sonlandır” buttonunu kullanın. oklu MSN yaması kurulumu sırasında hiçbir ekilde MSN Messenger, Windows Messenger vb. programların çalıır durumda olmaması gerekmektedir. Lütfen buna dikkat ederek yamayı uygulayın.

PROGRAMI CRETSİZ İNDİRMEK İİN BURAYA TIKLAYINIZ

kaynak: tamindir