levitasyon

İnsan doduunda çevresini tanımaya baladıı zaman bir takım tecrübeleride görerek örenir. Etrafında her canlının kısmen aynı ve farklı organlara sahip olduunu ve benzer organların görevlerinin aynı olduunu gözlemler. Yani bir sinein ve kuun ortak özelliklerinden biri de kanatlarının olmasıdır. ve ikiside uçabilir. Bir köpek veya kedi ise uçamaz. ünkü onların kanatları yoktur. İnsan bu gözlemler altında geliimini tamamladıı için kendisini kanadı olamayan bir canlı sınıfına kor ve uçamamayı bu andan itibaren bilinç altına kabul ettirir. Fakat insan yaratılmıların en farklısı olduunu bilmelidir!

Peki nedir Levitasyon Levitasyon insanın kendi öz enerjisini kullanarak -ki bu enerjiye düünce gücü, ruh gücü, psiik enerji gibi isimler takılır- yer çekimine karı koyması olayıdır. Yani bir insan isterse hem uçabilir hemde baka nesneleri uçurabilir. Eer biz de küçükken annemizin, babamızın ve ya baka ebeveynlerimizin bu yetenei kullandıını göreseydik muhtemelen beynimiz farklı ekilde artlanacaı için, bu ie çok küçükken balamanın etkisiylede bu gün rahat bir ekilde uçuyor olabilecektik. Bu saatten sonra uçmak mümkün müdür Vallahi mümkündür fakat bu, beyninizi o artlandırmadan ne kadar kurtarabileceinize ve bu yetneinizi ne kadar gelitrebileceinize kalmı bir olaydır sadece. Kendinizi uçuramasanız bile en azından hafif nesneleri uçurma ansınız daha büyük olacaktır. Bu ie balamak istiyorsanız u iki eye kusursuz biçimde sahip olmanız gerekmektedir. Birincisi inanç ve ikincisi ise sabırdır. Kimse ilk denemelerinden iyi sonuç alamayabilir. Ama süreklilik bu konu üzerinde farklı aamaların nasıl kat edileceini size gösterecektir. İte bu süreklilikte sizin sabrınıza kalmıtır. Bilinç altınızda saf uçma istei olmalıdır. Bu yetenei bakalarına gösteri olsun diye kazanma düüncesi, sizin yetneklerinizi yok eden egonuzu besler ve bu yetenekler su yüzüne ya hiç çıkamaz ya da çok az bir miktarda çıkar.

Not: Her üstün yetnei olan insanı keramet sahibi sanmayın. ünkü gerçek keramet sahipleri Ledün ilmine sahiptirler ve bu ilmin ilk derecesi bile insanın beeri çalımalarla elde edebilecei bir ey deildir. Geçmiten bu yana buna benzer bir çok insan yaamı ve LMTR. Bu tip insanların hiç biri peygamber ve ya Tanrı deildir, olamamılardır. Yetenekleri ne olursa olsun hepsi birer beerdir ve ölümlüdür.

Bu yazı psisik.comdan alınmıtır.