Dizüstünüz küresel ısınma trendine ayak uydurduysa çözüm CoolPad

Dizüstünüzü satın aldıktan bir süre sonra performans kayıpları ve ısınma sorunları yava yava ortaya çıkar. Bunun sebebi ortamdaki tozdur. Dizüstünüzün fanı ortamdaki havayı nefes alıp vermek gibi kullanır. Bu esnada ortamdaki tozlar statik elektrikten dolayı içeride hapsolur. Periyodik olarak bakımlarını yaptırsanız dahi belli süreler sonunda makineniz de ısınma problemleri balayacaktır. Isınma problemlerini sadece toza balamak tabiidir ki yanlıtır. Zaman içerisinde yüklediiniz programlarda bu ısınmaya bir etkendir.

Tüm bu problemleri amak için ilk yapılması gerekli i birçokları için yeni bir dizüstü almak olsa da dizüstünüze yapacaınız küçük bir takviye bu tip sorunların üstesinden kolayca amanızı salayacaktır. ift fanlı, alüminyum kasalı, dekoratif bir soutucu tüm sorunlarınızı çözecektir.

Coolpad gibi ürünler sadece eski makinelerde deil performans tutkunları için yeni bir makinede de kullanılabiliyor. zellikle oyun tutkunları bu soutucu ile daha iyi bir sonuç alabilirler. Gücünü dizüstünüzün USBsinden alan bu soutucu normalden biraz fazla fan sesi çıkartıyor.