iPhone 4 zellikleri

Görüntülü Konuma
iPhone 4 ile videolu görüme gerçeklik
kazanıyor. Artık arkadalarınızla konuurken aynı anda onları görebileceksiniz. Hazır olun, Wi-Fi üzerinden iPhone 4′ten iPhone 4′e görüntülü görüme deneyimi sizi bekliyor.

5 Megapikselli Kamera
iPhone 4 mobil fotorafçılıa bambaka bir boyut getiriyor. 5 megapikselli kamera size 5x dijital yakınlatırma, entegre LED fla ve düük ııkta bile gelimi performans sunuyor.

Yüksek özünürlüklü Ekran
Yeni iPhone 4 ile bugüne kadarki en keskin, en canlı ve en yüksek çözünürlüklü telefon ekranına sahip olacaksınız. Bir önceki iPhone’a kıyasla dört kat daha fazla piksel sayısıyla görüntüler ve metinler imdi inanılmayacak derecede net.

Apple A4 İlemci
A4 ilemci, Apple mühendislerinin tasarladıı, inanılmaz derecede güçlü ve bir o kadar da enerji tasarrufu salayan bir mobil ilemci.

oklu İlem
Yeni iPhone’unuzla aynı anda birden çok uygulamayı çalıtırıp birbirleri arasında anında geçi yapabilirsiniz. Hem de performans veya pil ömründen ödün vermeden.

Klasörler
imdi en sık kullandıınız uygulamalarınızı kolayca eriebileceiniz klasörler halinde toplayabilir ve giri ekranlarınızı en kolay yoldan düzenleyebilirsiniz.

HD Video Kaydı
Artık cebinizde mükemmel bir HD video kamerası taıyacaksınız. iPhone 4 ile videolarınızı HD kalitesinde kaydedebilir,düzenleyebilir ve paylaabilirsiniz.

App Store
App Store’da 200.000′den fazla uygulama sizi bekliyor. Her yeni uygulama ile iPhone 4′ünüz çok daha farklılaarak sizi aırtacak!