ilk-opucukjpg

Peki ilk öpümenin yeni 5 kuralını örenmek ister misiniz Dudaklarınız ilk defa öpücük yüzü görüyorsa… Dünya ite o andan itibaren biraz deimeye balıyor…

İlk anda yaadıklarınızın tarifi zor ama oldukça heyecanlı. Sevgiliniz sizin onu öpmenizden memnunmu püme ile aranızda bir kimya olduu gerçei doru mu İlk öpüme bir ilikide çok önemlidir ve bu tavsiyelere bir göz atın!

ilk öpümeSır 1: Doru zaman

püme ile ilgili olan ilk soru doru zamanın ne zaman olduudur. ünkü karı tarafın beklentilerinden önce yapacaınız bir öpme hareketi yanaın size ters çevrilmesine sebep olabilir. Peki ne zaman öpümeli Aratırmalara göre çou kadın 2. bulumada kendini öpümeye daha hazır hissediyormu. Ayrıca hatunu kapısına kadar bıraktınız ama orada sürekli oyalanıyorsunuz mutlaka o da sizin öpümek istediinizi anlayacak fakat sizin bu hareketi beklenmeyen bir zamanda yapmanız gerekiyor. ünkü o kapı önündeki beklemeler size artı puan kazandırmayacak. En beklemedii anda duyguların youn olduu bir zamana kendinizi ayarlayın yeter.

İlk öpüme her zaman için karı tarafın zihninde heyecan yaratmalı. Yaratıcılık ve sürpriz faktörü size artı puan kazandıracaktır. Romantik bir anın içinde olduunuzu hissetiiniz zaman aslında yer ve zaman pek önemli olmayacak.

Sır 2: Erkek ve kadın birlikte lider olmalı

ou insan ilk öpümenin ateini erkekin yakması gerektiine inanır. Ama erkeklerin çouda bir kadının ona ilk hamleyi yapmasından holanır. Aratırmalarda erkek deneklere yöneltilen sorulardan birine cevap ise öyle oldu: “3. bulumamızda henüz öpümemitik. Her bulumamızda 4-5 saat yalnız kalıyorduk ama bir türlü gereken hamleyi yapamıyordum. 4. bulumamızda sabah erkenden dairemin kapısı çalındı ve karımda onu gördüm. Hiçbirey demeden beni o an öptü. İte bu öpümeyi hayatım boyunca unutmayacaım kesin.” Bu örnektede görüldüü gibi hem sürpriz hem de beklenen dıında olan bir olay gerçekten büyük etki yapmı.
Sır 3: Daha fazlasını sonraya bırak

Biliyoruz ilk öpümenizin oldukça ateli olmasını ve uzun sürmesini istiyorsunuz ama böyle bir durum sizin kaba ve aceleci olduunuzu ona gösterecektir. Kadınlar için ilk öpümenin agresif ve sulu olması en kötüsü olarak algılanmaktadır.

ilk öpümeSır 4: ehvet size artı puan kazandıracak

Standart bir öpücük çou zaman ilk için yeterli olabilir. Ama birçok erkek ve kadın tarafından verilen yanıtlarda ekstra romantizm ve manevraların öpümenin tutku derecesini arttırdıı belirtildi.

Sır 5: Garip hareketler sizin için eksi puan

Kızı öpüceiniz zaman saçı veya kulaıyla oynamanız onun houna gidecektir ama sakın kollar ve bacak gibi uzuvları ie karıtırmayın.

Sonuç olarak

Orjinallik her zaman ilk öpümeler için uygun deildir. Eer unutulmayan bir öpücük istiyorsanız içinizdeki sevgiyi ona göstermenin yolunu duygusal bir an yaatarak gösterin.