kafes
Yemek yemeyi engelleyen aız kafesi
Sürekli diyet yapmaktan sıkıldınız mı O zaman bu yaratıcı alet tam size göre. Aız kafesi de diyebileceimiz bu alet yemek yemenizi önlüyor. Aleti taktıınızda rahatça nefes alıp konuabiliyorsunuz fakat aız bariyeri olduu için yemek yiyemiyorsunuz. Kafa arkasından kilit sistemi olan bu sistem kullanırken hile yapmanıza da müsade etmiyor.

kus bezi

Ku bezi
Kuunuzun küçük hediyelerini temizlemekten bıktınız mı Bu ilginç icat, ku bezi, dıkıları içine hapsedebileceiniz bir torba, ve ayrıca kuunuzun kanatlarına ve kuyruuna hareket etmesini salayabilecek delikler sunuyor. Deneyin.

yatak

Otomatik yatak toplayıcı
Hergün yatak toplamaktan sıkıldınız mı Bundan böyle bu ilemi sizin yapmanıza gerek yok. Elektrikle çalıan bu yatak yapma makinesini yataınızı toplarken kullanabilirsiniz. Yataın her iki tarfında da bulunan dönen çark ile yataın ayak kısmından kafa kısmına kadar kalkabiliyor. Ne kadar harika deil mi

sigara

Peynirli filtre sigara
Eer yeni bir sigara deneyimi arıyorsanız, belki de ihtiyacınız olan lezzetli peynir filtreli sigaradır. Yaratıcısına göre, günümüzdeki filtreler nikotini ve katranı yeterince süzemiyor bu nedenle yeni bir filtre icad etti. Bu buluun ayrıca çok etkili bir tütün filtresi olduu iddia ediliyor.

aparat

Pisuvarlar için dinlenme aparatı
Erkekler için müjdeli haber! Erkekler tarafından gün içinde sık sık ziyaret edilen pisuvarların üzerine monte edilebilen ekstra bir parça daha geliyor. Kafanızı yaslamanıza olanak salayan bu ek parça erkeklerin iini gördüü bu kısa sürede iki kat daha fazla rahatlama hissi yaratıyor. Böylece çok kısa bir süre için bile olsa kafanızı buraya dayayarak rahat bir nefes alma ansına sahip olabilirsiniz.

biyonik

Biyonik golf oyuncusu
T3 Biyonik golf oyuncusu, kollarınızı, omuzlarınız, ayaklarınızı ve belinizi sıkıca kavrayarak sizi tutuyor ve bütün kontrolü tamamen vuruunuzun üstüne toplamanıza yardımcı oluyor. T3, sıkı bir idare ile golfte top fırlatıınızı gelitirmenize yardımcı olmak için tasarlandı. Bu yüzden hareketinizi oluturun ve T3e kenetlenin, ve imdi vuru zamanı. Topa vurduunuz zamanın rahatlıını yaayın.

kadinlar

Hızlı yüz gerginletirici
Yeni bir çıkma teklifi aldınız, ancak yüzünüzde belirgin kıvrımlar mı var Bu sofistike eyi kendin dene, yüzünü gerginletir. Bu çengelli bantı uygulamak hem elenceli hem kolay. Saçınızı ayırarak, saçınız ile yüzünüzü ayıran çizgiye tıbbi yapıtırıcı yardımı ile bantı yapıtırın. Daha iyi görünmek için üç ve dört numaralı alanlara ekstra gerginlik yapın. Mucit, buluu olabilidiince görünmez yapmak için bantların ya effaf ya da ten rengi olması gerektiini belirtiyor.

pisu

Elendiren pisuvar
Yine bir pisuvar icadı. Ama bu sefer daha çok elenmenize imkan salayan bir bulu. Pisuvara akan idrar basınç ve ısı sensörleri tarafından algılanıyor ve küçük bir kontrol paneline elektrik sinyalleriyle ulatırılıyor. Bu sinyaller de küçük bir hoparlör sistemine aktarılıyor. Duvara yerletirilen küçük bir ekrandan idrarın elenceli ve deiik ekillerdeki görüntüsünü seyrediyorsunuz. Kii isterse görüntüyü ve sesi kendi seçimine göre deitirebiliyor. Tam Disney’e yaraır bir bulu.

aparat2

Yemek yeme aparatı
zellikle Uzak Dou yemekleri yerken elinizdeki iki küçük çubukla debelenip duruyor ve bir türlü önünüzdeki yemei yemeyi baaramıyorsanız, ite tam size göre bir alet. Bakıldıında chopstick (yemek çubuu) gibi görünüyor ama aslında bir çatal. Artık sui yerken hiç uramayın. atalla yiyin ama dıardan bakanlar çubukla yediinizi zannetsin.

susturucu

Aız susturucu
Balıı okuyunca garip gelmi olabilir. Gazlı yiyecekler yedikten sonra geirme gibi bir probleminiz varsa veya baırmak istiyorsanız bu bulu tam size göre. Sesi engelleyen iç yapısı köpükten yapılmı. Sesi algıladıında üzerindeki ıık yanıyor. Dıarıya hiç ses çıkarmıyor.

kopek

Köpek kulaı koruyucusu
Bu bulu küçük evcil köpeinizin kulaklarını korumaya yönelik olarak tasarlanmı. zellikle uzun tüylü kulakları olan köpeklerde oldukça ie yarıyor. Yemek yerken köpeinizin kulaklarının yemee bulamamasını ve kulakların havada kalmasını salıyor.

kilot