hidrokinezi

Sıvı durumdaki bir maddenin moleküllerine nüfuz etme yeteneidir. Pyrokinezinin aksine burada su oluturmaktan bahsedemeyiz. Varolan su kütlesinin biçimini deitirmek yani manipule etmek esas amaçtır.

Balangıç itibariyle gelitirme teknikleri telekineziye benzeyebilir. örnek verecek olursak, bir su kütlesinin ortasındaki mantar tıpayı hareket ettirmek. Fakat dikkat edin, mantara odaklanmak deil, suya etki ederek mantarı oynatmak. Tıpkı girdaba yakalanan bir geminin sürekli dönmesi gibi.

Burada Bu zaten suya telekinezi uygulamak deil midir diyebilirsiniz. Evet aslında olabilir. fakat suyla gerçek bir balantı kurmlısınız, sadece maddeye yönelik bir fizik deil elemetin kendisiyle bir olmalısınız. Eer gerçek yeteneiniz suysa zaten egzersiz sıklıınıza göre, kısa bir sürede ilerleme kaydedebileceksiniz. Su hariç bir ey düünmeden meditasyon yapın, younlaın. bütünüyle suyla kaplandıınızı, gerektiinde suyun derinliklerinize daldıınızı hissedin. Su olun.

Egzersizler için:

İçi su dolu orta ya da büyük boy camdan bir kase alın. Camdan, çünkü suyun tamamını görebilirsiniz. Mantar tıpa gibi su üstünde kolayca yüzebilen bir nesneyi üzerine yerletirin. (Telekinezi alıtırmalarında önerilen iki ucuna kibrit çöpü batırılmı ine gibi)

imdi sıra geldi iin en çok pratik ve imajinasyon isteyen bölümüne: Kasenizin karısında gözlerinizi kapayın. Suyun enerjisini, serinliini, titreimlerini hissedin. Onun enerjisiyle kendinizinkini birletirin. Zihninizde, suyla kurduunuz enerji baını hayal edin. Suyun sesini zihninizde duyun, zerafetini hissedin. Bu düüncelerinizi zihninize kopyalayın ve suyla bir olun. Kendinizi hazır hissettiiniz zaman gözleriniz açın. Fakat suyla kurduunuz balantıyı kaybetmeyin. O senin bir parçan ve sen de onun. Enerjiyi, zihninizde tutun. Su hareketlenecektir Ve imdi, Sudan bir parçasın.. Ona istediin emri verebilirsin. Kasenin içinde bir girdap oluturduunu hayal et. Gittikçe büyüyor ve sürekli hız kazanıyor. İte o sensin Bunu yapmayı baardıını hissettiin ana kadar yapmaya devam et Sabırlı ol, ilk bir kaç denemede olmuyorsa, ki olmaması muhetemeldir, daha çok egzersiz yap.

Ve sonra zihnini dinlendir.

Bu yazı psisik.comdan alınmıtır.