Batuhan Karadeniz (d. 24 Nisan 1991, İstanbul), Beikta Jimnastik Kulübünde oynayan Türk futbolcu.

Henüz 16 yaında olan Batuhan, 11 yaında baladıı futbol kariyerine inanılmaz olaylar sıdırmayı baardı. Yetenei İçerenköy İdman Yurdunda farkedildi. Forvet hattında mükemmel performans sergileyen Batuhan, bir gol makinası gibiydi[1]. Türkiyenin en köklü kulüplerinden biri olan Beikta Jimnastik Kulübü altyapı ekibi onu bir süre izledikten sonra lisans çıkartarak kadroya kattı.

Genç yetenein yıldızı 2007de yapılan Karadeniz Oyunlarında parladı. zellikle Gürcistan maçında attıı 4 golle kupanın gol krallıında da iddialı olduunu gösteren Batuhanı Manchester City istese de[2] Siyah Beyazlılar teklifleri reddetti[3]. Erturul Salamın BJK Futbol Takımı teknik direktörlüüne getirilmesiyle as takıma çıkarıldı ve dostluk maçlarında sergiledii performans ile beeni topladı[4]. 2007/08 Sezonu 3. haftasında Gaziantepspora 90+5te attıı golle Beiktaa 3 puanı getirirken Turkcell Süper Ligdeki ilk golünü de kaydetmi oldu.

Genç yaına ramen sahip olduu iri fiziiyle rakip defans oyuncularına sıkıntılı anlar yaatabilen Batuhan; gol yollarındaki becerileri, soukkanlılıı ve özgüveni ile gelecein en önemli oyuncularından biri olacaının sinyallerini vermektedir.