facebook-wordpress-theme.jpgSon günlerin hatta ayların diyelim en popüler konularından birisi olan facebook biz wordpress kullanıcılarının temalarına kadar uzandı.. nceleri küçükler arasında u tarz konumalara ahit olmutum; İte senin msn in var mı varsa kaç tane var benim iki tane var içinde altı tane kız adresi var vs. eklinde konumalara tanık olmuumdur. :) u sıralar çocuklarda msn olayından vazgeçip sen feysbuka üyemisin kaç arkadaın var, sayfanda video gösterebiliyormusun eklinde konumaya balarlar sanırım. :) Neyse facebook balı baına ayrı bir konu fazla uzatmayayım ve temadan söz edeyim.

Sanırım tema çou kiinin houna gider nede olsa facebook çılınlıı varya piyasada. Ben hiç holanmıyorum u feysbuktan hatta çıkmayı bile düünüyorum. İlk zamanlar ne var ne yok, kim aç kim tok örenmek için üye olmutum. Uzun zamandır girmiyorum da zaten ifremi bi hatırlayabilsem girip üyeliimi silecem de. :)

Tıpkı facebookun basit görünümlü teması gibi tasarlanmı bu temada.

Facebook teması Foxinni in sitesinde farklı renklerde sunulmu. (sarı, mavi, kahverengi, pembe, yeil, kırmızı, mor, turuncu, siyah)

Facebook temasının tüm renklerini görmek için tıklayın.

Facebook temasının demosunu incelemek için tıklayın.

Facebook temasını indirmek için tıklayın.

kaynak: henster.org