Kadınlar müjde! Erkekleri tavlamanızın aırtan yolları….
MAKYAJSIZ YZ
Kadınlar ömürleri boyunca makyaj ürünlerine dünyanın parasını harcıyor. Ama erkekler rujsuz dudakları ve fondötensiz bir yanaı öpmekten daha çok holanıyorlar. Ayrıca makyajsız bir yüz kendine güvenin de bir ifadesi.

GBEK
ou kadın kaslı karın bölgesinin hayalini kurarken, erkekler hafif göbekli kadınları, yumuak ve kıvrımlı hatları seviyor. Abartmamak kaydıyla hafif göbek bir kadına doal bir görünüm veriyor.

KIRIIKLAR
Sanıldıının aksine, kadınlar kırııklıklarını erkeklerden daha fazla dert ediyor. Erkekler kırııklıkları gençliin kaybından çok, tecrübe ve olgunluk olarak görüyor.

ATLAKLAR
Kadınların korkulu rüyası çatlaklar… Kilo alıp verme ya da doum nedeniyle oluan çatlaklar, erkekler tarafından o kadar da korkutucu bulunmuyor. Hatta dünyaya gelen çocuklarının izleri olarak çekici bile bulunuyor.

SARHO OLUP TELFONLA ARAMAK
Kızlarla gece dıarı çıkıp sarho olduktan sonra telefon açıp sevdiiniz erkee onu ne kadar özlediinizi söylemeniz kötü bir fikir olmayabilir. İnsanlara ne hissettiinizi açıkça söylemek hem güven verici hem de seksi bulunabilir.

SRPRİZ TERCİHLER
“Bana bir bira, bayana da yarım” günleri geride kaldı. İstediinizi içmek, sürpriz tercihler yapmak, insanların ne düyüneceini önemsememek, hayatın her alanında kendi tercihlerinizi yapmak sizi güçlü ve çekici kılacaktır.

KK GSLER
nlü modellerin göüslerine sahip olmanız gerekmiyor. Küçük göüsler gençliin ve salıın iareti olabilir. Sanıldıı gibi seksi olmak için mutlaka büyük göüslü olmanız gerekmiyor.

UYUMSUZ İ AMAIRLARI
Erkekler için uyumsuz iç çamaırları giymi olmanız son derece seksi olabilir. Sizi uyumsuz iç çamaırıyla yakalamı erkek, seks yapmayı planlamadıını, onun sizi ikna etmeyi baardıını düünür.

DAILMI MAKYAJ
Gece makyajımızı çıkarmayı unuttuumuzda olan durumdur. Uzmanlara göre, erkekler henüz sevimisiniz gibi göründüü için bunu seksi bulur.

IPLAK AYAKLAR
Topu ayakkabılar erkekler için badöndürücü olsa da bazen çıplak ayaklı çakırkeyif bir kadın çok daha seksi olabilir. Bu çıplaklıı, doallıı ve aykırılıı ima ettii için seksidir.

DAINIK SA
Bazen fönsüz, taranmamı ya da sadece alelade bir daınık topuz yapılmı saçlar, kuaförde ya da aynanın karısında saatlerce uraılarak yapılmı saçtan çok daha seksi olabilir.

ZEKA
Erkekler zeki, fakat zeki olmalarından dolayı rahatsız hissetmeyecekleri ve rahat olabilecekleri kadınlardan holanır.

OCUKLARLA İYİ ANLAAN KADINLAR
Bu sizin sabırlı ve efkatli olduunuzu düündürür ve ona annesinin koulsuz sevgisini hatırlatır.

BOL TİRTLER
İlikilerimizde belli bir noktayı geçtiimizde seksi iç çamaırlarıyla yataa girmenin yerini konfor ihtiyacı alır. Rahat kıyafetler kendinize güveninizi gösterir ve erkekler bunu seksi bulabilir.

DAR PANTOLON
İngilizce’de ‘muffin top’ adı verilen ve kadınların tahammül edemedii bu yalar, hafif olmak kaydıyla erkekler için çekici olabilir. Kıvrımlı kadın yeniden douyor, unutmayın.
(Gazeteport)