Burçlar pek tabiki bizim kisel özelliklerimizi birebir yansıtmaz ama genel hatlarıyla nelerden holanıp nelerden haz duymadıımızı açıkladıkları inkar edilemez bir gerçek. Burçlara göre erkekleri yakından tanıyarak onları daha kolay etkileyin. İte size yararlı kısa ama yararlı bilgiler…Koç erkekleri

Sizde pekde ho hatıralar bırakmamı evliliniz veya ilikinizin ardından yakınlatıınız erkek eer koç burcuysa anslısınız ; çünkü sizin için kendini kurtarıcı ilan edecektir. Fakat isterseniz bu ansı çok abartmayın zira koç erkeinin bu tavrı sergilemesinin nedeni böyle davranmanın kendisini daha güçlü hissetmesini salamasıdır. Ona aslında zeki bir insan olduunuzu deil ona ihtiyacınız olduunu hissettirirseniz daha uyumlu bir ilikiniz olacaktır.

Boa erkekleri

Boa erkekleri kefedilmeyeni bulmak ve huzura ulamak isterler eer o sizseniz gerçektende anslısınız çünkü boa erkekleri sizi hedefiniz ne olursa olsun sizi o hedefe gotürecek yolda yanınızda ve destek olmaya hazırdırlar. Kadınsı hatlara ve bunu belli edecek kıyafetler giyen bayanlar dikkatlerini çeker.Modern sanatı severler.

İkizler
erkekleri
Bulmaları her ne kadar zaman alsada ruh ikizlerini ararlar,gülmeyi elenmeyi severler ve kendilerini elendiren kadınlarla vakit gecirmeyi tercih ederler.Partnerlerinin ilikinin baında öne çıkmasından hazetmezler. ocukları çok severler.Kendilerine yol gösterecek destek olacak partnerlere ihtiyaç duyarlar.

Ona sorarsanız hayatının en mutlu dönemi çocukluu ve hayatında tanıdıı ve tanıyabilecei en muhteem canlı ise annesidir.Kimsenin onunla kıyaslanabilecek kadar dahi iyi olabileceine onu inandıramazsınız bouna uramayın.Ama hereye ramen sizden annesi gibi baı arıdında bu arıyı dindirmenizi ondan önce uyanıp ie gitmeden önce içecei portakal suyunu hazırlamanızı bekleyecektir.Ondan sevginizi , yakınlıınız esirgemeniz yapacainiz en büyük kötülüktür.

Aslan
erkekleri
Onun ilgisini çekmek için en az kendisi kadar gösterili olmalısınız ki ilgisini çekebilesiniz.Bakıların daima üzerinde olmasından haz duyar ve yine bakıların üstünde toplandıı kadınları partner olarak seçer.Popüler mekanlarda vakit gecirmek en sevdikleri uralarındandır. Onu aırtmak size artı puan kazandırır.

Baak erkekleri
Kendini zaman zaman dünyanın en önemli insanı olduunu düünür, asla rakip kabul etmez. Yanında yapabileceiniz en büyük hatalardan biri eski erkek arkadainizdan bahsetmektir. Zaman zaman vaktini sizi yönetmeye ayırır. Ona kendisini özel hissetirmeniz sizi ayrıcalıklı kılar. Yapacaınız ufacık sürprizler karılıında gösterili sürprizlerle karılamanızı garanti eder.

Terazi
erkekleri
Flört etmeyi tercih ettikleri bayanların ortak özellikleri zariflikleri , yetenekleri ile gözde olmaları ve aırbalı olmaları olarak sayılabilir . Zaman zaman sizden bütün önceliklerinizi unutup sadece onla ilgilenmenizi beklerler .

Akrep
erkekleri
Dünyevi zevkler , gösteri akrep erkei için vazgecilmezdir. Flört etmeyi tercih edecei partneridaima akrep erkeinin libidosunu canlı tutmalı. Akrep burcu erkei çabuk sıkılır bundan dolayı size olan ilgisini canlı tutmanız oldukça zordur. Ayrıca, akrep erkeklerinin bir dier belirgin ayırtedici özellii çok kıskanç olmalarıdır.

Yay erkekleri
Yay erkei adeta mücadele etmek için yaratılmılardır. nüne gelen her zorlukla ve kötülükle mücadeleye enerjisi vardır. Yılın kahramanı olmaya en güçlü adaylardan biridir.

Olak
erkekleri
Olak erkeklerinin ömesafeli ve tepeden bakan tavırlarının arkasında kendilerine olan güvensizlkleri yatar. Eer gerçekten istediiniz oysa sıkı bir mücadeleye hazır olun çünkü ancak böyle onunla bir iliki kurabilirsiniz. Zamanınızı onun için harcamanız, efkatli yanınızı ona göstermeniz zamanla meyvelerini verecektir. Unutmadan olak erkekleri alıkanlıklarına son derce balıdır. Aık bir olak erkeini tanımlamak için 2 kelime yeterlidir: Aık, sınır tanımaz.

Kova
erkekleri
Kova erkei tam manasıyla maceracı bir yapıya sahiptir . Partnerlerine çabuk balanan kadınlardan ziyade baımsız kadınlarla flört etmeyi tercih ederler . Akla birliklte olgunlaacaklarına inanırlar . Onun için ayrıcalıklı olmanın yolu onun ilgi alanlarını paylamaktan geçer .

Balık
erkekleri
Balık burcu erkekler romantik bir yapıya sahiptir. Balık erkeinin hayatındaki kadın olmak için 2 seçeneiniz var; ya kalbindeki kadın olacaksınız ya da hayatındaki kadın. Tutkulu bir sevgili olmakla beraber bu sıfatı sizi ele gecirinceye kadar devam edebilir bu nedenle balık erkekleri ile iliki kurarken 2 defa düünün.