Ebru allı fazla kilolarından ve selülitlerinden kurtulmak isteyenler için bir içecek formülü gelitirdi.
Detoks etkisi yapan içecek 5 günde etkisini gösteriyor.Mankenliin yanında yemekle, platesle ilgilenen ve kitap yazan Ebru allı kendisinin kefettii ve özellikle selülite çok iyi geldiini söyledii bir içecein formülünü verdi.

5 GNDE FARK ETTİ

allı kefinin sonuçlarının kanıtlandıı bir detoks içecei olduunu belirtti. Herkesin evinde yapabilecei bu içecei her sabah kahvaltıdan yarım saat önce 1 bardak alan birisinin, 5 günde kendisindeki deiimi fark edeceini söyleyen allı, bu konuda hayli iddialı. Ebru allı öyle konutu: Formülümü yıllardır yemekle, kaloriyle ve neyin zararlı, neyin faydalı olduunu örendiim için inceleyerek buldum. Bu içecek vücuttaki toksinleri atıp, yaların hızlı bir ekilde yakılmasına yardımcı oluyor. 5 günde farkı gördüm. Selilütli bölgeleri sıkılatırıyor. Herkes bu içecei evinde yapabilir.

İTE EBRU ALLININ KEFi

3 Kabak
2 Enginar
1 Avuç Brokoli
1 Avuç Maydanoz
1 Orta boy soan
Yarım limon suyu

Sebzeleri az suda halıyorsunuz.

Daha sonra bu suyla birlikte sebzeleri blendırdan geçiriyorsunuz. zerine limon suyunu da ekleyip tekrar blendırda karıtırdıktan sonra souk veya sıcak olarak içebiliyorsunuz. İçine baka hiçbir ey katmıyorsunuz. Sabahları günde 1 bardak içiyorsunuz.