Sessiz alarmlı saat

Uykunun en tatlı ve huzurlu yerinde çalan alarm tüm huzuru kaçırabilir. Fakat yeni gelitirilen sessiz alarmlı saat bu rahatsız edici durumu ortadan kaldırdı. Kablosuz balantıyla saate balı olan yüzük, alarm saati geldiinde titreim yayarak uyandırıyor. Elinizi oynatarak alarmı ertelemekte mümkün ve güne sessiz balangıç yapmak isteyenler için oldukça kullanılı.

Hayırsever saat

Ertelersen kaybedersin sloganıyla yola çıkılarak gelitirilmi bu saat, online olarak banka hesabınıza balanarak her erteleme baına hayır kurumlarına küçük miktarlarda baı yapıyor..

Pastırmalı saat

Kahvaltıya önem verenler ve vazgeçemeyenler için alarm saatinde kızarmı pastırma servisi yapan saat, yemek yemeyi sevenleri en zayıf noktlarından vuruyor.

Uçan saat

Bu saat uyanmakta gerçekten zorlananlar için için gelitirildi. Alarm saati geldiinde oldukça kuvvetlli olan alarm sesi devreye giriyor ve saatin üstündeki pervane havalanıyor. Alarmı susturmanın tek yolu ise uyanıp ayaa kalktıktan sora havada süzülen pervaneyi yakalamak…

Uykusu hafifler için saat

Biraz güne ııında hemen uyananlar için gelitirilen bu saat yastık ve yorganla birlikte çalıarak uyanma sürecini 15-20 dakikaya yayıyor. Yaydıı ıık sayesinde vücudun biyolojik saatini dengeleyen bu alarm kendiliinden uyanma hissi yaratıyor.

Kumbara saat

Uyandırmakla yetinmeyen bu saat, içine bozukluk atmadıınız sürece de susmuyor. Hem para biriktirmek hem de uyanmak isteyenler için ideal bir tasarım…

Bombalı saat

Heyececanı sevenler için üretilen bu saat, kabloları doru balamadıınız sürece asla susmuyor ve patlamya haızr bir bomba gibi ses çıkarmaya devam ediyor.

Ezilebilir saat

Her sabah alarmlarını parçlamak isteyenler için mükemmel bir saat. Yumruunuz ne kadar sert vurusanız vurun asla parçalanmayan saati durdurmanın tek yolu sert bir yumruk….

Lazerli saat

Bu saati durdurmanın tek yolu tam 12den lazelerle iaretlemek aksi halde alarmı durdurmak imkansız. Bunun içinde uyanıp dikaktiniz toplanmanız gerekiyor.

Darth Vader saati

Karanlık tarafın lordu korkutucu sesiyle sadece Yıldız Savaları hayranlarını deil uyanmakta güçlük çeken herkesi ayaa fırlatabilir.

DIY Süper Nes saati

Led bir ekranda saati gösteren bu tasarımın ekran kısmı kartu gibi deitirelebiliyor ve atariyle büyüyenler için birebir…

Halı saati

Halı görünümü verilmi bu saatteki sensörler sayesinde ayaa kalkmadan saati susturmak mümkün deil…

Atı serbest saat

Herkesin saati duvarda parçalamak isteidi zamanlar olmutur. Bu saat duvardan duvara atabilirisiniz çünkü alarmı susturmanın tek yolu bu…