iett-otobus-yolcu

Vatanda ie bedava gidip gelmenin yolunu nasıl buldu

Habertürk  İstanbul, akıllara durgunluk veren bir sahtekarlık olayına ahit oldu. Aklı eytanlıa çalıan vatanda bedava ie gitmenin yolunu bakın nasıl bulmu…

AKBİL KURNAZINA BAK  AHLAKSIZLIK İTİRAFI

ARKADAIMIZ Abdülkadir ehirliolu’nun yaadıı olay. Beylikdüzü Migros duraında arkadaımızla İETT otobüsüne binen bir kii, Akbil basma sırasında oförle tartımaya girer. oför, ahsın Akbil’inin bo olduunu söyler ama karı taraf normal geçi yaptıında ısrarlıdır. Uyanık adam, oförü ikna etmek için Akbü’ini verir ve “İsterseniz bakın. Daha yeni 15 liralık doldurmutum.” oför bakar, gerçekten Akbil 15 liralık doldurulmu ve bir kere basılmı. Yolcudan defalarca özür diler.

AHLAKSIZLIK İTİRAFI

ARKALARA doru ilerleyen yolcu, bo koltua oturur ve yanındaki arkadaına anlatmaya balar. Bakın Allah’ın iine ki, tam orada arkadaımız vardır. Kurnaz vatanda, cebinden bir Akbil daha çıkarır ve gösterir: “Biri bo, dieri 15 liralık dolu ve bir kere basılmı. Bou bastım, oföre doluyu gösterdim. Bu ekilde 2 yıldır bedava ie gidip geliyorum.” Bu sözlerin ardından ayda 150-200 lira kar ettiini ballandıra ballandıra anlatır. Ahkam kesmeye hiç gerek yok. Yorum sizin!

haberturk.com’un haberi