azrailtemsiliresim

tabela

1.Devasa restoran tabelası altında ezilen kadın
ABDnin Nebraska eyaletinde Diana Durre isimli bir kadın, iki köpeini bir çifte satmak üzere yola çıktı. Buluma noktası da ünlü bir restoran dev tabelasının tam altıydı. 23 metrelik devasa büyüklükteki tabela iddetli rüzgar nedeniyle devrildi ve küçük kamyonetinde müterilerini bekleyen Dianayı acı bir son karıladı. Zavallı kadın orada can verdi. Kamyonetin kasasında bulunan köpekler ans eseri kazadan kurtulurken, görevliler tarafından barınaa teslim edildi.

inaat
2. İntihar eden kadının altında kalan adam

Barselona da bir inaatın 8inci katından atlayarak intihar eden kadın, kendisiyle birlikte feci bir ölüme daha sebep oldu. Pencereden atlayan kadın, eiyle yolda yürüyen Ukraynalı bir adamın üstüne dütü. İntihar eden kadın olay yerinde ölürken, hastahaneye kaldırılan 50 yalarındaki adam bir süre sonra hayata veda etti.

intihar

3. Yaptıı test hayatına mal oldu

Torontoda bir hukuk firmasında çalıan 38 yaında ki avukat Garry Hoy, staj örencilerine ofis camının salamlıını kanıtlamak isterken gökdelenin 24üncü katından aaıya düerek hayatını kaybetti. Daha önce defalarca aynı eyi test eden avukat, örencilerine hava atmak için yine cama omuzuyla vurdu. İlk teebbüsünde cama bir ey olmazken, ikinci denemede genç avukat camın kendisiyle birlikte gökdelenden aaıya dütü.

çikolata kazanı

4. ikolota kazanına düen içi

Charlie ve ikolata Fabrikası filminde geçen bir sahne gerçek hayatta da vuku buldu fakat bu sefer sonuç filmdeki kadar tatlı deildi. New Jerseyde bir çikolata fabrikasında çalıan Vincent Smith, kakao tanklarını erimeleri için çikolata kazanına boaltırken kayarak kazanın içine dütü. Yaklaık 500 dereceye ulaan kazanın bir paletine takılan çalıan, dier görevliler kendisini kurtarıncaya kadar çikolataya bulanarak geçirdi. Kazandan çıkarılan Vincent kısa süre sonra hayatını kaybetti.

kondom

5. ıplak adamı kondom öldürdü

Seksüel heyecan arayan 31 yaındaki Gary Ashbrook yataında baına geçirilmi kondomla yetkililer tarafından ölü bulundu. Nitroz oksitle iirip patlattıı 3 bo kondomla daha bulunan Gary Ashbrookun, yapılan inceleme sonucunda boularak öldüü tespit edildi. Gary 7 yıldır AIDS hastasıydı.

roller

6. Roller coaster operatörü feci ekilde öldü

2003 yılında bir lunaparkta roller coaster operatörü olan Doug McKay, uzun saçları yüzünden korkunç bir ekilde öldü. Saçları araca sıkıan 40 yaındaki görevli feci ekilde can verdi.

arı

7. Einin cenazesinde arılar saldırdı

50 yaındaki Jaam Singh Girdhan Barela, einin cenazesinde gerekli ritüelleri yerine getiriyordu. Ei yakılmaya baladıktan sonra 300 kmden gelen bal arılarının saldırısına urayan üzgün koca, sayısız arı sokması sonucu vefat etti.

fubol takımı

8. Tüm takımı maç ssnasında yıldırım çarptı

1998 yılında Demokratik Kongo Cumhuriyetinde trajik bir olay gerçekleti. Maç 1-1 devam ederken konuk takım üstüne düen yıldırım tüm oyuncuları öldürdü.

hokey

9. Genç kız hokey topunun çarpmasıyla hayata veda etti

ABDde sıkı bir hokey fanı olan 13 yaındaki Brittanie Cecil, rakip takım oyuncusunun vurduu hokey topunun baına isabet etmesiyle bitkisel hayata girdi. Genç kız 48 saat komada kaldıktan sonra hayata gözlerini yumdu. Bu kaza hokey tarihindeki en ölümcül olay olarak tarihe geçti.

hostes

10. Hostes denize uçtu

28 Nisan 1988de Aloha Havayollarının B-737 uçuu esnasında üst kabin tavanı patlayarak yırtıldı ve uçtu. Bütün yolcular kemer taktıı için sadece servis yapan bir hostes denize uçtu. Uçak üstü açık bir ekilde indi.

striptiz

11. İtalyan striptizci sürpriz kekin içinde bouldu

İtalyada büyük bir doum günü kekinin içine saklanan 23 yaındaki striptizci Gina Lalapola, içeride 1 saatten fazla kalınca boularak hayata veda etti.

sedye

12. Sedye devrilince hasta öldü

1991 yılında baından yaralanan Edward Juchniewicz, sedyenin devrilmesiyle birlikte vefat etti. Bu esnada doktorla konuan salık görevlileri hastayı bandajlarla balamayı unutmutu. Edward, rutin kontrol için doktoruna götürülmütü.